چاپ و تولید تی شرت اسپان

تولید تی شرت اسپان یا تی شرت سابلیمیشن

تی شرت اسپان یا ویسکوز یا اصطلاح عامیانه آن تی شرت سابلیمیشن تی شرتی می باشد که الیاف آن ترکیبی از پنبه و پلاستیک می باشد. دلیل وجود پلاستیک را می توان فراهم سازی زمینه چاپ حرارتی یا سابلیمیشن به شمار آورد.

دلیل دوم استفاده از الیاف مصنوعی

کمتر شدن قیمت تمام شده در پارچه اسپان یا ویسکوز باعث استفاده یا تولید این مدل پارچه می باشد.

چاپ و تولید تی شرت اسپان

کیفیت چاپ در تی شرت اسپان

هرچه میزان الیاف مصنوعی موجود در این پارچه بیشتر باشد، کیفیت چاپ بالاتر خواهد بود. به این دلیل که الیاف مصنوعی قابلیت دریافت مرکب چاپ را در حرارت بالاتر دارد اما الیاف طبیعی در حرارت بالا خواهد سوخت یا رنگ سفید به زردی تغییر خواهد کرد.

درصد درخشندگی پارچه

هرچه بارچه مورد استفاده شما اصطلاحا برق بیشتری داشته باشد یا براق تر باشد میزان استفاده از الیاف مصنوعی در آن بیشتر بوده است. هرچه این درخشندگی و براقیت کمتر باشد این درصد کمتر می باشد.

چاپ و تولید تی شرت اسپان

چاپ سابلیمیشن روی تی شرت اسپان

چاپ سابلیمیشن به نوعی از چاپ گفته می شود که طرح بر روی کاغذ سابلیمیشن چاپ شده ( به صورت آینه ای ) بعد توسط پرس حرارتی بر روی تی شرت تبلیغاتی در دمای ۱۷۰ درجه  پرس می گردد. در این مدل چاپ مرکب از روی کاغذ به روی پارچه منتقل می شود.

شرایط نگهداری از تی شرت با چاپ سابلیمیشن

با توجه به الیاف این پارچه که قسمت اعظمی از آن از الیاف مصنوعی تشکیل شده است. نیاز به نگهداری خاصی ندارد در مقابل شستشو و اتو بسیار مقاوم می باشد. اما نکته مهم در چاپ تی شرت تبلیغاتی این است که برای نگهداری آن به دلیل اینکه رنگ ها در مقابل مواد شستشوی آنزیم دار حساس می باشند نیاز هست که نکاتی رعایت شود. تی شرت به صورت دستی با آب ولرم و مواد غیر آنزیم دار شستشو شود. به این صورت طرح چاپ شده روی تی شرت تاچندین سال روی تی شرت باقی خواهد ماند.

چاپ و تولید تی شرت اسپان

هزینه کمتر تی شرت اسپان در مقایسه با تی شرت پنبه

با توجه به نوع چاپ ارزان و هزینه پارچه ارزان تر به نسبت تی شرت پنبه این مدل از تی شرت را به عنوان تی شرت تبلیغاتی ارزان مورد استفاده قرار می دهند. لازم به ذکر است یکی دیگر از انواع پرطرفدار تی شرت، تی شرت جودون می باشد که امکان سفارش آن از مجموعه آفرنگ جامه فراهم است.

رنگ های پراستفاده تی شرت اسپان

رنگ سفید اسپان و رنگ ملانژ اسپان جزو پارچه های پر استفاده در تولید تی شرت تبلیغاتی اسپان می باشد که برای چاپ نیز مناسب می باشد.

جهت سفارش انواع تی شرت تبلیغاتی ارزان می توانید با کارشناسان ما در مجموعه آفرنگ جامه تماس بگیرید.

چاپ تی شرت تبلیغاتی