تی شرت جودون
تی شرت پنبه
تی شرت یقه دار
کلاه کتان

تی شرت یقه دار

یکی از انواع تی شرت تبلیغاتی محبوب و پرطرفدار میان برندها، انواع تی شرت یقه دار است. سفارش انواع تی شرت یقه دار با پارچه های جودون، ملانژ و پنبه همراه با یقه های بافتی و با رنگ بندی اختصاصی شما در مجموعه آفرنگ جامه میسر می باشد.

گروه آفرنگ تولید کننده انواع تی شرت تبلیغاتی و سازمانی بصورت تخصصی در زمینه تولید این محصول فعال می باشد و تا به امروز توانسته است که به مشتریانی بسیاری خدمات رسانی داشته باشد. تولید انواع تی شرت جودون یقه دار و یقه گرد انواع تی شرت پنبه انواع تی شرت ملانژ و انواع تی شرت تبلیغاتی ویسکوز می باشد.

تولید تی شرت یقه دار تبلیغاتی-4امکان تولید انواع تی شرت تبلیغاتی براساس رنگ بندی سازمانی شما بدون محدودیت در طراحی و برش در مجموعه آفرنگ جامه

چرا تولید تی شرت تبلیغاتی

اگر شما سازمانی دارید که در آن تعدادی نیروی کار یا کارمند مشغول فعالیت هستند میتوانید جهت یکدست شدن ظاهر آنها با توجه به موقعیت پرسنل اقدام به تهیه تی شرت سازمانی نمائید. در محیط کارگاهی یا اداری می توانید تی شرت اختصاصی خود را سفارش دهید. لازم به ذکر است سفارش تی شرت تبلیغاتی ارزان در آفرنگ جامه با کیفیت مناسب امکانپذیر می باشد.

تی شرت تبلیغاتی یک هدیه تبلیغاتی ماندگار

اگر برای تهیه هدیه تبلیغاتی شرکت خود نیاز به یک محصول ماندگار دارید و می خواهید با هزینه ای مناسب محصول شما مورد استقبال بیشتری قرار بگیرید می توانید از یک تی شرت بعنوان هدیه تبلیغاتی خود استفاده کنید. تی شرت با توجه به نوع پارچه و مدل آن کاربرد های مختلف درون سازمانی یا برون سازمانی خواهد داشت. و اغلب مخاطبین از آن در طولانی مدت استفاده خواهند کرد.

تولید تی شرت یقه دار تبلیغاتی-3

مدل های معمول در تولید تی شرت

تی شرت یقه گرد از جنس پنبه یکرو جزو ساده ترین مدل های تی شرت می باشد. تی شرت یقه دکمه دار یا یقه شکاری جزو تی شرت های سازمانی یا رسمی تر می باشد. تی شرت یقه هفت نیز مانند تی شرت یقه گرد مورد استفاده قرار می گیرد. با توجه به فصل گرما یا سرما می توان از تی شرت های آستین بلند یا آستین کوتاه استفاده کرد. تیشرت تبلیغاتی یقه دار نیز یکی دیگر از انواع تی شرت های قابل سفارش می باشد.

تولید تی شرت یقه دار تبلیغاتی-2

جنس تی شرت

با توجه به قیمت و فصل مورد استفاده می توانید از پارچه های نازک تر یا ضخیم تر استفاده کنید. بطور معمول پارچه یکرو پنبه قیمتی مناسبتر به نسبت پارچه جودون دارد و ضخامت پارچه پنبه به نسبت پارچه جودون کمتر و خنک تر می باشد. پارچه اسپان یا ترکیب پنبه و پلی استر نیز در ضخامت پارچه نقش دارد و همچنین باعث حفظ گرمای بیشتر و بعضا در تابستان باعث ایجاد تعریق بیشتر نیز می گردد.

تی شرت یقه دار سبکی رسمی تر و سازمانی

در تمامی تولیدات این مجموعه امکان تولید تی شرت به صورت تی شرت یقه گرد، تی شرت یقه هفت، تی شرت یقه دکمه دار، تی شرت یقه دیپلمات فراهم می باشد. در تمامی مدل های تولیدی این مجموعه تی شرت یقه دکمه دار به لحاظ رسمی تر بودن بیشتر مورد استفاده قرار می گیرد. تی شرت یقه دار نیز از انواع رسمی تر تی شرت های تبلیغاتی قابل سفارش می باشد. ضمنا شما می توانید به مجموعه آفرنگ جامه انواع تی شرت تک را نیز سفارش دهید.

تولید تی شرت یقه دار تبلیغاتی-1در نظر داشته باشید که پارچه ضخیم تر دلیل بر کیفیت بهتر پارچه نمی باشد. بلکه فقط میزان مواد مصنوعی آن یا الیاف غیر طبیعی پارچه بیشتر است که باعث می شود ضخامت پارچه بیشتر گردد.

برخی از نمونه تی شرت تولیدی یقه دار

چه مدل چاپی برروی تی شرت برای سفارش شما مناسب تر هست

  • اگر سفارش تی شرت شما تعداد محدود و کمی می باشد و برای مصرف شخصی نیاز به چاپ تی شرت دارید باید از تی شرت آماده و امکان چاپ بر روی این مدل از تی شرت ها استفاده کنید. به طور معمول تی شرت اسپان یا تمام پنبه می تواند برای شما مورد استفاده قرار بگیرد. که در مدل اسپان هزینه چاپ شما بسیار مقرون به صرفه خواهد بود و نوع چاپ شما به صورت سابلیمیشن می باشد.
  • در مدل تی شرت پنبه شما امکان چاپ سابلیمیشن را ندارید اما می توانید بصورت چاپ دیجیتال پرینتری اقدام به چاپ طرح خود بر روی تی شرت نمائید.
  • اگر سفارش تی شرت شما بصورت سازمانی و تعداد بالا می باشد می توانید از فرایند گلدوزی، چاپ استیکر، چاپ سیلک استفاده نمائید.

چاپ تی شرت

چاپ تی شرت

نمونه گلدوزی روی تی شرت جودون

در تصویر زیر نمونه گلدوزی طرح مشتری گرامی را بر روی پارچه جودون مشاهده می نمائید. گلدوزی جلوه زیباتری به طرح شما بر روی پارچه خواهد داد.

گلدوزی روی تی شرت جودون

حداقل سفارش تولید و چاپ

سفارش چاپ تی شرت به صورت تک و عمده توسط این مجموعه انجام می گیرد. جهت کسب اطلاعات بیشتر با دفتر مجموعه تماس حاصل فرمائید.

زمان تحویل سفارشات

با توجه به تعداد سفارش چاپ تی شرت یا تولید تی شرت زمان تحویل در زمانی که با کارشناسان فروش تماس گرفته اید خدمت شما سرور گرامی اعلام می گردد. ۱ روز کاری با توجه به تعداد سفارش کوتاهترین زمان تحویل سفارشات می باشد.

تولید تی شرت یقه دار