تی‌شرت (به انگلیسی: t-shirt یا tee shirt) نوعی پیراهن است که برای پوشاندن بالاتنه به کار می‌رود . معمولاً تی‌شرت‌ها دکمه و یقه ندارند و آستین‌های کوتاهی دارند، اما انواع پوشاک در صنعت تبلیغات جایگاه ویژه و خاصی دارد که از انواع آن می توان به انواع کاپشن و شلوار تبلیغاتی، پیراهن، شلوار، کاپشن زمستانی، کلاه و انواع تی شرت به ویژه تی شرت جودون اشاره کرد.

در مجموعه آفرنگ جامه سفارش انواع تی شرت جودون یقه شکاری، یقه گرد و یقه هفت برای سازمان ها و شرکت ها امکانپذیر می باشد. این تی شرت نیز مانند تی شرت اسپان جزو تی شرت های مورد استفاده و محبوب شرکت ها و سازمان می باشد. تی شرت جودون به لحاظ نوع پارچه ای که مورد استفاده قرار می گیرد محبوب و ماندگار است. تی شرت تبلیغاتی تولید گروه آفرنگ جامه با توجه به کیفیت پارچه و نوع دوخت تا بحال مورد استفاده موسسات و گروه های مختلفی قرار گرفته است. لیست قیمت تی شرت تبلیغاتی را می توانید در لینک زیر مشاهده فرمایید.

جهت مشاهده نمونه ها و قیمت ها لطفا کلیک فرمائید

استایل دوخت تی شرت جودون

تیشرت تبلیغاتی جودون

تی شرت ها در جنس های جودون ، پنبه یک رو ، پنبه دورو ، فانریپ ، کبریتی و اسلپ  به صورت عمده به فروش می رسد . ماده اصلی به کار رفته در پارچه این تی شرت ها صد در صد پنبه است ولی طبق در خواست مشتری امکان اضافه کردن درصد دلخواهی از پلی استر در پارچه ها وجود دارد .

گروه آفرنگ تولید کننده انواع تی شرت تبلیغاتی و سازمانی بصورت تخصصی در زمینه تولید این محصول فعال می باشد و تا به امروز توانسته است که به مشتریان بسیاری خدمات رسانی داشته باشد. تولید انواع تی شرت جودون یقه دار و یقه گرد انواع تی شرت پنبه انواع تی شرت ملانژ و انواع تی شرت ویسکوز (دوخته شده با الیاف_مصنوعی) ویسکوز می باشد.

قابلیت تولید انواع تی شرت براساس رنگ بندی سازمانی شما بدون محدودیت در طراحی و برش در این مجموعه فراهم است.

چرا تولید تی شرت تبلیغاتی؟

اگر شما سازمانی دارید که در آن تعدادی نیروی کار یا کارمند مشغول فعالیت هستند میتوانید جهت هماهنگی ظاهر پرسنل با توجه به موقعیت آنها اقدام به تهیه تی شرت سازمانی نمائید. در محیط کارگاهی یا اداری می توانید درخواست تولید تی شرت تبلیغاتی اختصاصی سازمان خود را داشته باشید.

تی شرت تبلیغاتی یک هدیه تبلیغاتی ماندگار

اگر برای تهیه هدیه تبلیغاتی شرکت خود نیاز به یک محصول ماندگار دارید و می خواهید با هزینه ای مناسب محصول شما مورد استقبال بیشتری قرار بگیرد می توانید از یک تی شرت بعنوان هدیه تبلیغاتی خود استفاده کنید. تی شرت با توجه به نوع پارچه و مدل آن کاربرد های مختلف درون سازمانی یا برون سازمانی خواهد داشت. و اغلب مخاطبین از آن در طولانی مدت استفاده خواهند کرد.

مدل های معمول در تولید تی شرت

تی شرت یقه گرد از جنس پنبه یکرو جزو ساده ترین مدل های تی شرت می باشد. تی شرت یقه دکمه دار یا یقه شکاری جزو تی شرت های سازمانی یا رسمی تر می باشد. تی شرت یقه هفت نیز مانند تی شرت یقه گرد مورد استفاده قرار می گیرد. با توجه به فصل گرما یا سرما می توان از تی شرت های آستین بلند یا آستین کوتاه استفاده کرد.

جنس تی شرت

با توجه به قیمت و فصل مورد استفاده می توانید از پارچه های نازک تر یا ضخیم تر استفاده کنید. بطور معمول پارچه یکرو پنبه قیمتی مناسبتر به نسبت پارچه جودون دارد و ضخامت پارچه پنبه به نسبت پارچه جودون کمتر و خنک تر می باشد. پارچه اسپان یا ترکیب پبنه و پلی استر نیز در ضخامت پارچه نقش دارد و همچنین باعث حفظ گرمای بیشتر و بعضا در تابستان باعث ایجاد تعریق بیشتر نیز می گردد.

مد نظر داشته باشید که پارچه ضخیم تر دلیل بر کیفیت بهتر پارچه نمی باشد. بلکه فقط میزان مواد مصنوعی آن یا الیاف غیر طبیعی پارچه بیشتر است که باعث می شود ضخامت پارچه بیشتر گردد.

فرق تی شرت جودون با تی شرت پنبه معمولی

پارچه تی شرت جودون نوع بافتی متفاوت به نسبت تی شرت پنبه یا پارچه پنبه معمولی دارد. تی شرت جودون بافت دانه دانه دارد و معمولا ضخامت آن نسبت پارچه های تی شرتی دیگر بیشتر است.

غالبا این تی شرت به صورت تی شرت یقه دکمه دار تولید می شود و کاربری اداری و رسمی تری نیز دارد. ولی شما می توانید تی شرت مورد نظر خود را با مشخصات سفارشی از آفرنگ جامه بخواهید.

نواع چاپ روی تی شرت پنبه

چه مدل چاپی برروی تی شرت برای سفارش شما مناسب تر هست

  • اگر سفارش تی شرت شما تعداد محدود و کمی می باشد و برای مصرف شخصی نیاز به چاپ تی شرت دارید باید از تی شرت آماده و امکان چاپ بر روی این مدل از تی شرت ها استفاده کنید. به طور معمول تی شرت اسپان یا تمام پنبه می تواند برای شما مورد استفاده قرار بگیرد. که در مدل اسپان هزینه چاپ شما بسیار مقرون به صرفه خواهد بود و نوع چاپ شما به صورت سابلیمیشن می باشد.
  • در مدل تی شرت پنبه شما امکان چاپ سابلیمیشن را ندارید اما می توانید بصورت چاپ دیجیتال پرینتری اقدام به چاپ طرح خود بر روی تی شرت نمائید.
  • اگر سفارش تی شرت شما بصورت سازمانی و تعداد بالا می باشد می توانید از فرایند گلدوزی، چاپ استیکر، چاپ سیلک استفاده نمائید.

چاپ تی شرت

قابلیت چاپ بر روی انواع پارچه بصورت تک رنگ و رنگی می باشد، چاپ روی انواع تیشرت و لباس کار تبلیغاتی به صورت سیلک و استیکر و حرارتی قابل انجام می باشد. که در نوع حرارتی و سیلک بدلیل رنگ چاپ و نوع چاپ ماندگاری بسیار بالایی دارد، یکی از نکاتی که در هنگام شستشو تیشرت باید به آن دقت شود استفاده از شوینده های آنزیم دار و آبگرم می باشد که باعث می گردد پارچه آسیب پذیر گردد. پیشنهاد میگردد از پودر دستی جهت شستشو استفاده شود و هنگام شستن تیشرت یا لباس مورد نظر را بصورت پشت و رو کرده آبکشی نمائید.

چاپ تی شرت جودونیکی دیگر از راه های درج لوگو بر روی تیشرت یا لباس کار گلدوزی می باشد که ماندگاری طولانی دارد، البته در این روش پروسه تولید افزایش می یابد. یکی از معایب این روش ناخوانا بودن در نوشته های بسیار ریز می باشد.

چاپ تی شرت جودون

حداقل سفارش تولید و چاپ

سفارش چاپ تی شرت به صورت تک و عمده توسط این مجموعه انجام می گیرد. جهت کسب اطلاعات بیشتر با دفتر مجموعه تماس حاصل فرمائید.

زمان تحویل سفارشات

با توجه به تعداد سفارش چاپ تی شرت یا تولید تی شرت زمان تحویل در زمانی که با کارشناسان فروش تماس گرفته اید خدمت شما سرور گرامی اعلام می گردد. ۱ روز کاری با توجه به تعداد سفارش کوتاهترین زمان تحویل سفارشات می باشد.

تیشرت جودون شرکت وینتک