تی‌شرت (به انگلیسی: t-shirt یا tee shirt) نوعی پیراهن است که برای پوشاندن بالاتنه به کار می‌رود . معمولاً تی‌شرت‌ها دکمه و یقه ندارند و آستین‌های کوتاهی دارند. اما در صنعت تبلیغات پوشاک نیز تی شرت تبلیغاتی جایگاه ویژه و خاصی دارد که از انواع آن می توان به انواع تی شرت پنبه ، تی شرت یقه گرد، تی شرت جودون یقه دار، یقه هفت ، تی شرت اسپان، یقه شکاری (دکمه دار) اشاره کرد.

تولید تی شرت پنبه یقه گرد

تولید تی شرت پنبه ای به عنوان تی شرت تبلیغاتی ارزان و پراستفاده مورد نظر مخاطبان می باشد. این مدل تی شرت با توجه به نوع پارچه بسیار لطیف می باشد برای پوست حساسیتی را ایجاد نمی کند.

گروه آفرنگ تولید کننده انواع تی شرت تبلیغاتی و سازمانی بصورت تخصصی در زمینه تولید این محصول فعال می باشد و تا به امروز توانسته است که به مشتریانی بسیاری خدمات رسانی داشته باشد. تولید انواع تی شرت جودون یقه دار و یقه گرد انواع تی شرت پنبه انواع تی شرت ملانژ و انواع تی شرت ویسکوز می باشد.

تولید انواع تی شرت براساس رنگ بندی سازمانی شما بدون محدودیت در طراحی و برش در این مجموعه امکانپذیر می باشد.

چاپ تی شرت ارزان را از آفرنگ جامه بخواهید.

تولید تی شرت پنبه یقه گرد

چرا تولید تی شرت تبلیغاتی

اگر شما سازمانی دارید که در آن تعدادی نیروی کار یا کارمند مشغول فعالیت هستند میتوانید جهت یکدست شدن ظاهر آنها با توجه به موقعیت پرسنل اقدام به تهیه تی شرت سازمانی نمائید. تولید تی شرت تبلیغاتی اختصاصی موسسه خود را از آفرنگ جامه بخواهید.

تی شرت تبلیغاتی یک هدیه تبلیغاتی ماندگار

اگر برای تهیه هدیه تبلیغاتی شرکت خود نیاز به یک محصول ماندگار دارید و می خواهید با هزینه ای مناسب محصول شما مورد استقبال بیشتری قرار بگیرد، می توانید از یک تی شرت بعنوان هدیه تبلیغاتی خود استفاده کنید. تی شرت با توجه به نوع پارچه و مدل آن کاربرد های مختلف درون سازمانی یا برون سازمانی خواهد داشت. و اغلب مخاطبین از آن در طولانی مدت استفاده خواهند کرد.

لیست قیمت تی شرت تبلیغاتی را می توانید از آفرنگ جامه استعلام فرمایید.

مدل های معمول در تولید تی شرت

تی شرت یقه گرد از جنس پنبه یکرو جزو ساده ترین مدل های تی شرت می باشد. تی شرت یقه دکمه دار یا یقه شکاری جزو تی شرت های سازمانی یا رسمی تر می باشد. تی شرت یقه هفت نیز مانند تی شرت یقه گرد مورد استفاده قرار می گیرد. با توجه به فصل گرما یا سرما می توان از تی شرت های آستین بلند یا آستین کوتاه استفاده کرد. چاپ تی شرت ارزان و با کیفیت در آ،رنگ جامه در یک قدمی شماست.

جنس تی شرت

با توجه به قیمت و فصل مورد استفاده می توانید از پارچه های نازک تر یا ضخیم تر استفاده کنید. بطور معمول پارچه یکرو پنبه قیمتی مناسبتر به نسبت پارچه جودون دارد و ضخامت پارچه پنبه به نسبت پارچه جودون کمتر و خنک تر می باشد. پارچه اسپان یا ترکیب پبنه و پلی استر نیز در ضخامت پارچه نقش دارد و همچنین باعث حفظ گرمای بیشتر و بعضا در تابستان باعث ایجاد تعریق بیشتر نیز می گردد.

مد نظر داشته باشید که پارچه ضخیم تر دلیل بر کیفیت بهتر پارچه نمی باشد. بلکه فقط میزان مواد مصنوعی آن یا الیاف غیر طبیعی پارچه بیشتر است که باعث می شود ضخامت پارچه بیشتر گردد.

تی شرت پنبه ، تی شرت ارزان اما با کیفیت

 باتوجه به اینکه پارچه پنبه وزن کمتری به نسبت تی شرت جودون دارد برای همین قیمت تمام شده یک تی شرت پنبه کمتر از تی شرت جودون خواهد بود. اما این ارزان بودن دلیل بر بی کیفیت بودن آن نیست. لازم به ذکر است تی شرت پنبه یقه گرد یکرو بیشتر جنبه تبلیغاتی و سازمانی دارد.

انواع چاپ روی تی شرت پنبه

چه نوع چاپی برای تی شرت تبلیغاتی سفارشی شما مناسب تر است؟

  • اگر سفارش تی شرت شما تعداد محدود و کمی می باشد و برای مصرف شخصی نیاز به چاپ تی شرت دارید باید از تی شرت آماده و امکان چاپ بر روی این مدل از تی شرت ها استفاده کنید. به طور معمول تی شرت اسپان یا تمام پنبه می تواند برای شما مورد استفاده قرار بگیرد. که در مدل اسپان هزینه چاپ شما بسیار مقرون به صرفه خواهد بود و نوع چاپ شما به صورت سابلیمیشن می باشد.
  • در مدل تی شرت پنبه شما امکان چاپ سابلیمیشن را ندارید اما می توانید بصورت چاپ دیجیتال پرینتری اقدام به چاپ طرح خود بر روی تی شرت نمائید.
  • اگر سفارش تی شرت شما بصورت سازمانی و تعداد بالا می باشد می توانید از فرایند گلدوزی، چاپ استیکر، چاپ سیلک استفاده نمائید.

چاپ سابلیمیشن تمام رنگی بر روی تی شرت سفید یا تی شرت های رنگ روشن

  • تصوی زیر نمونه ای از چاپ سابلیمیشن بر روی تی شرت می باشد.

چاپ تی شرتقابلیت چاپ بر روی انواع پارچه بصورت تک رنگ و رنگی می باشد، چاپ روی تیشرت به صورت سیلک و استیکر و حرارتی قابل انجام می باشد. که در نوع حرارتی و سیلک بدلیل رنگ چاپ و نوع چاپ ماندگاری بسیار بالایی دارد، یکی از نکاتی که در هنگام شستشو تیشرت باید به آن دقت شود استفاده از شوینده های آنزیم دار و آبگرم می باشد که باعث می گردد پارچه آسیب پذیر گردد. پیشنهاد میگردد از پودر دستی جهت شستشو استفاده شود و هنگام شستن تیشرت یا لباس مورد نظر را بصورت پشت و رو کرده آبکشی نمائید.

یکی دیگر از راه های درج لوگو بر روی تیشرت یا لباس کار گلدوزی می باشد که ماندگاری طولانی دارد، البته در این روش پروسه تولید افزایش می یابد. یکی از معایب این روش ناخوانا بودن در نوشته های بسیار ریز می باشد.

برای دیدن نمونه کار تی شرت تبلیغاتی اینجا کلیک کنید.

چاپ تی شرت

حداقل سفارش تولید و چاپ

سفارش چاپ تی شرت به صورت تک و عمده توسط این مجموعه انجام می گیرد. جهت کسب اطلاعات بیشتر با دفتر مجموعه تماس حاصل فرمائید.

زمان تحویل سفارشات

با توجه به تعداد سفارش چاپ تی شرت یا تولید تی شرت زمان تحویل در زمانی که با کارشناسان فروش تماس گرفته اید خدمت شما سرور گرامی اعلام می گردد. ۱ روز کاری با توجه به تعداد سفارش کوتاهترین زمان تحویل سفارشات می باشد.

چاپ تی شرت تبلیغاتی