نمونه کار تولید کلاه تبلیغاتی

مجموعه آفرنگ جامه تولید کننده کلاه تبلیغاتی و کلاه نقابدار با پارچه های فلامنت و کتان با کیفیت های درجه ۱ و درجه ۲ با قابلیت گلدوزی و چاپ بعنوان یکی از خدمات اصلی این مجموعه می باشد.

تولید کلاه نقابدار

تولید کلاه تبلیغاتی

کلاه تبلیغاتی با گلدوزی یا چاپ لوگو شما اتفاق می افتد. یک کلاه بدون هویت و برند سازمانی شما هیچگونه برد تبلیغاتی پیدا نخواهد کرد.هویت سازمان و لوگو شما بر روی کلاه به صورت گلدوزی یا چاپ استیکر انجام خواهد شد.

کلاه تبلیغاتی چی توزکلاه نقابدار با کیفیت

استفاده از پارچه ای کتان یا فلامنت یا ویسکوز درجه ۱ جهت تولید کلاه نقابدار باعث ماندگاری بیشتر کلاه شما خواهد شد. اما با توجه به میزان بودجه شما می توان قیمت تولید کلاه را با توجه به کیفیت پارچه تغییر داد و به کمترین حالت ممکن رساند.

تولید کلاه نقابدار پلیس بین المللکلاه نقابدار یا آفتابگیر

امکان تولید نقاب آفتابگیر توسط مجموعه ما فراهم می باشد. استفاده از نقاب آفتابگیر برای بانوان عزیز بسیار راحت تر از کلاه نقابدار می باشد. با توجه به نوع استفاده و مخاطبان شما می توان این مورد را انتخاب کرد. پس اگر مخاطبان شما بانوان هستند بجای هدیه دادن کلاه نقابدار ساده از مدل آفتابگیر آن استفاده کنید.

تولید کلاه نقابدار سامسونگکلاه تبلیغاتی کتان

کلاه تبلیغاتی یا کلاه نقابدار کتان با توجه به پارچه ای مورد استفاده آن باعث می گردد که در نهایت کیفیت محصول بالاتری را داشته باشید. به این صورت که پارچه کتان بدلیل استفاده از الیاف طبیعی پنبه در آن تعریق بسیار کمتر و حالت پذیری بهتری خواهد داشت. استحکام خوب پارچه کتان

تولید کلاه نقابدار ویستابستگروه آفرنگ جامه با بیش از ۱ دهه فعالیت درخشان توانسته است تجربه و جایگاهی شاخص در این صنعت در بین همکاران و دست اندرکاران این صنعت برای خود محیا نماید. شایان ذکر می باشد گروه آفرنگ جامه با بکارگیری از نیروی متعهد و آزموده جهت بالابردن کیفیت و راندمان خدمات خود به مشتریان همیشه تلاش نموده و با بکارگیری از تجهیزات و ماشین آلات بروز توانسته است ظرافت و کیفیت محصولات خود را بالا تر ببرد.

تولید کلاه نقابدار سازمان مللتولید انواع کلاه تبلیغاتی و نقابدار

تولید انواع کلاه تبلیغاتی و کلاه نقابدار کتان بهمراه گلدوزی اختصاصی، این مجموعه امکان تولید انواع کلاه درجه ۱ و درجه ۲ را برای شما فراهم نموده است. کیفیت و تعهد به زمان یکی از نکات متمایز کننده این مجموعه می باشد.

تولید کلاه تبلیغاتی تولید کلاه نقابدار کلاه کتان کلاه فلامنت کلاه تبلیغاتیکلاه ارزان قیمت حتما ضد تبلیغ خواهد شد !

در تولید کلاه تبلیغاتی باید به مواردی همچون انتخاب پارچه مناسب ، ترکیب برش ( خلبانی یا ۶ ترک ) ، نقاب با کیفیت، دوخت صحیح دقت نمود، تمامی این موارد در تولید یک کلاه نقابدار با کیفیت سهیم می باشند و در آخر یک محصول متمایز نتیجه کار خواهد بود. در این قسمت به شعار همیشگی و معروف هیچ گرانی بی علت و هیچ ارزانی بی حکمت نیست باید اشاره کرد که این موارد ساده در تعیین قیمت یک کلاه بصورت محسوس تاثیر گذار می باشد.

ما کلاه را با بهترین حالت ممکن برای شما تولید می نمائیم زیر اعتقاد داریم که همه می توانند محصول بی کیفیت را تولید نمایند‏‏، اما همه طالب یک محصول بی کیفیت نیستند. ما ارزش انتخاب آن دسته از افرادی که به دنبال محصولی با کیفیت و کلاه درجه ۱ هستند را می دانیم. به همین دلیل هر سفارشی را تولید نمی کنیم.

کیفیت پارچه کلاه کتان و کلاه فلامنت درجه ۱

 تولید کلاه کتان و تبلیغاتی با خدمات چاپ و گلدوزی اختصاصی شما توسط مجموعه آفرنگ با بهترین کیفیت و ضمانت انجام می پذیرد. نمونه کارهای متعدد این مجموعه گواه این موضوع می باشد که در کار خود حرفه ای هستیم.

تولید کلاه نقابدار

کلاه نقابدار تبلیغاتی محصولی پرطرفدار برای تبلیغات شما می باشد. کلاه جزو هدایای تبلیغاتی پرکاربرد می باشد. و بعنوان المانی جهت برندینگ سازمانی شما نیز مورد استفاده قرار می گیرد.در تولید کلاه های این مجموعه از بهترین پارچه های موجود در بازار کشور استفاده می گردد و ضمانت کیفیت این مجموعه را دارا می باشد.پارچه های مورد استفاده کتان و فلامنت و پنبه پلی استر می باشد.امکان تولید پارچه خاص برساس سفارش مشتری نیز می باشد ، بطور مثال پارچه جین

تولید کلاه تبلیغاتی

تولید کلاه نقابدار برای شرکت ها و سازمان ها با توجه به تعاریف سازمانی و رنگ بندی سازمان آنها توسط مجموعه ما با بهترین کیفیت ممکن و بهترین الگو برش و دوخت انجام می گیرد. تولید کلاه کتان تبلیغاتی و نقابدار با گلدوزی آرم و لوگو شما

تولید کلاه تبلیغاتی  / تولید تی شرت تبلیغاتی

تنها برخی از نمونه کارهای تولیدی کلاه تبلیغاتی