نمونه کار تی شرت تبلیغاتی

مجموعه آفرنگ تولید کننده انواع تی شرت تبلیغاتی با استفاده از انواع پارچه های موجود از قبیل ملانژ – پنبه – جودون – پلی استر – ویسکوز – پنبه لاکرا و غیره می باشد. تولید و چاپ تی شرت تبلیغاتی و سازمانی بسیاری از مجموعه های بزرگ خصوصی و دولتی توسط مجموعه آفرنگ تولید شده است. مفتخریم اعلام کنیم که رزومه کاری ما نشان از کیفیت و تعهد ما نسبت به اعتماد مشتریان عزیزمان هست.

چاپ تی شرت جودونگروه آفرنگ جامه با بیش از ۱ دهه فعالیت درخشان توانسته است تجربه و جایگاهی شاخص در این صنعت در بین همکاران و دست اندرکاران این صنعت برای خود محیا نماید. شایان ذکر می باشد گروه آفرنگ جامه با بکارگیری از نیروی متعهد و آزموده جهت بالابردن کیفیت و راندمان خدمات خود به مشتریان همیشه تلاش نموده و با بکارگیری از تجهیزات و ماشین آلات بروز توانسته است ظرافت و کیفیت محصولات خود را بالا تر ببرد.

تولید تی شرت یقه دارتولید تی شرت

تی شرت تبلیغاتی جزو محصولاتی به حساب می آید که هم از لحاظ برندینگ سازمانی استفاده طولانی مدت خواهد داشت و هم به لحاظ هدیه تبلیغاتی جزو محصولات کاربردی می باشد که مخاطبان شما از تی شرت بعنوان یک وسیله شخصی و کاربردی در مکان های مختلف استفاده خواهند کرد.

تولید تی شرت یقه دار سامسونگکیفیت تولید تی شرت

کیفیت تولید تی شرت با توجه به بودجه ای که شما برای آن در نظر خواهید گرفت رابطه مستقیم خواهد داشت. به این صورت که در روند تولید تی شرت شما می توانید از یک پارچه ای ارزان قیمت استفاده نمائید. که جمع هزینه تمام شده تی شرت را به شدت کاهش خواهد داد. اما این عامل معایبی هم خواهد داشت به این صورت که کیفیت نامرغوب پارچه باعث ایجاد حساسیت برای پوست، ایجاد تعریقَ و بوی بد و یا از بین رفتن و پوسیده شدن پارچه تی شرت می شود.

چاپ تی شرت

چاپ لوگو یا طرح شما بر روی تی شرت بعنوان مارکینگ یا برندسازی شما بسیار مهم می باشد. با توجه به نوع پارچه تی شرت شما باید بهترین حالت چاپ یا گلدوزی را انتخاب نمائید. به این صورت که روی هر پارچه ای امکان گلدوزی با کیفیت مناسب نیست پس راه جایگزین چاپ روی تی شرت می باشد.

تولید تی شرت یقه دکمه دار وینتکبعضی از پارچه ها قابلیت چاپ به صورت مستقیم ورنگی را دارند به روش سابلیمیشن برخی دیگر این امکان را نخواهند داشت و باید از راه های جایگزین برای چاپ روی پارچه استفاده نمائید.

مدل تی شرت

در تولید تی شرت به صورت معمول از یقه گرد استفاده می گردد. این مورد به جهت راحتی در استفاده و کاهش قیمت محصول می باشد. تی شرت یقه گرد در مدل پنبه ای استفاده ای بیشتری دارد. اما تی شرت جودون را نیز به صورت یقه گرد و یقه هفت نیز تولید می کنند.

تمامی تی شرت های تولیدی ما امکان تغییر در مدل یقه را به صورت یقه شکاری یا یقه دکمه دار یا یقه گرد یا یقه هفت و یقه دیپلمات را خواهد داشت.

فرق تی شرت تبلیغاتی و تی شرت سازمانی

تفاوت تی شرت تبلیغاتی و تی شرت سازمانی را در یک الی دو آیتم می توان خلاصه کرد. در تی شرت تبلیغاتی کا

رفرما الویت را براساس قیمت در نظر خواهد گرفت. اما تولید تی شرت سازمانی براساس کیفیت و ماندگاری مورد بررسی قرار خواهد گرفت به این صورت که تی شرت برای پرسنل یا کارمند یا کارگر مدت طولانی مورد استفاده قرار بگیرد. اما همیشه تی شرت تبلیغاتی را نمی توان تی شرت بی کیفیت و ارزانی خطاب داد . مشتریانی بسیاری هستند که در سفارش خود الویت اول را کیفیت قرار می دهند به همین منظور  یک تی شرت تبلیغاتی با کیفیت را برای مخاطبان خود تولید می کنند چرا که به برند خود و سازمان خود اهمیت می دهند.

تولید تی شرت یقه دکمه دارگروه آفرنگ تولید کننده انواع تی شرت تبلیغاتی و سازمانی بصورت تخصصی در زمینه تولید این محصول فعال می باشد و تا به امروز توانسته است که به مشتریانی بسیاری خدمات رسانی داشته باشد.تولید انواع تی شرت جودون یقه دار و یقه گرد انواع تی شرت پنبه انواع تی شرت ملانژ و انواع تی شرت ویسکوز می باشد.

قابلیت تولید انواع تی شرت براساس رنگ بندی سازمانی شما بدون محدودیت در طراحی و برش

چرا تولید تی شرت تبلیغاتی

اگر شما سازمانی دارید که در آن تعدادی نیروی کار یا کارمند مشغول فعالیت هستند میتوانید جهت یکدست شدن ظاهر آنها با توجه به موقعیت پرسنل اقدام به تهیه تی شرت سازمانی نمائید. در محیط کارگاهی یا اداری می توانید تی شرت اختصاصی خود را سفارش دهید.

تولید تی شرت یقه دکمه دار چشمکتی شرت تبلیغاتی یک هدیه تبلیغاتی ماندگار

اگر برای تهیه هدیه تبلیغاتی شرکت خود نیاز به یک محصول ماندگار دارید و می خواهید با هزینه ای مناسب محصول شما مورد استقبال بیشتری قرار بگیرید می توانید از یک تی شرت بعنوان هدیه تبلیغاتی خود استفاده کنید. تی شرت با توجه به نوع پارچه و مدل آن کاربرد های مختلف درون سازمانی یا برون سازمانی خواهد داشت. و اغلب مخاطبین از آن در طولانی مدت استفاده خواهند کرد.

مدل های معمول در تولید تی شرت

تی شرت یقه گرد از جنس پنبه یکرو جزو ساده ترین مدل های تی شرت می باشد. تی شرت یقه دکمه دار یا یقه شکاری جزو تی شرت های سازمانی یا رسمی تر می باشد. تی شرت یقه هفت نیز مانند تی شرت یقه گرد مورد استفاده قرار می گیرد. با توجه به فصل گرما یا سرما می توان از تی شرت های آستین بلند یا آستین کوتاه استفاده کرد.

جنس تی شرت

با توجه به قیمت و فصل مورد استفاده می توانید از پارچه های نازک تر یا ضخیم تر استفاده کنید. بطور معمول پارچه یکرو پنبه قیمتی مناسبتر به نسبت پارچه جودون دارد و ضخامت پارچه پنبه به نسبت پارچه جودون کمتر و خنک تر می باشد. پارچه اسپان یا ترکیب پبنه و پلی استر نیز در ضخامت پارچه نقش دارد و همچنین باعث حفظ گرمای بیشتر و بعضا در تابستان باعث ایجاد تعریق بیشتر نیز می گردد.

تولید تی شرت یقه دکمه دار کرمان موتورمد نظر داشته باشید که پارچه ضخیم تر دلیل بر کیفیت بهتر پارچه نمی باشد. بلکه فقط میزان مواد مصنوعی آن یا الیاف غیر طبیعی پارچه بیشتر است که باعث می شود ضخامت پارچه بیشتر گردد.

برخی از نمونه کارهای تولیدی تی شرت تبلیغاتی