چاپ تی شرت یقه دکمه دار

چاپ تی شرت یقه دکمه دار مردانه

چاپ تی شرت یقه دکمه دار

تی شرت ملانژ به نوعی پارچه گفته می شود که خودرنگ می باشد و شما رنگ طبیعی نخ و تارپود پارچه را مشاهده می کنید. چاپ تی شرت یقه دکمه دار برای سفارشات تکی شما

روانشناسی رنگ خاکستری در پوشاک آقایان

روانشناسی رنگ خاکستری رنگ خاکستری نشانگر بی‌طرفی، تردید و رنگ سکون است. این رنگ نماد آرامش، خونسردی و رهایی از هرج و مرج است. خاکستری رنگی عاری از احساس است که بین سفید و مشکی (طیف روشن تا تیره-طوسی تا ذغالی) قرار گرفته است و با تیره شدن به سمت ذغالی مرموزتر و دراماتیک‌تر می‌شود و با نزدیک شدن به نقره‌ای یا سفید پرنشاط تر و پر جنب و جوش‌تر می‌شود

این رنگ به دلیل خنثی بودن تقریباً با هر رنگی ست می‌شود و رنگ ایده‌آل اول برای کت و شلوار است. خاکستری برای مردان جوانی که می‌خواهند سن دارتر به نظر برسند انتخابی فوق العاده است.

رنگ خاکستری روشن شخصیت را با ثبات می‌کند و در تغییر نگرش‌های عاقلانه و منطقی مفید است و خاکستری تیره نشان دهنده‌ی فقر ، مشقت و سختی است.خاکستری: احساس بی نیازیاین رنگ مظهر چشم پوشی از خوشی های دنیاست. کسانی که به این رنگ علاقه دارند اغلب در زندگی احساس رضایت می کنند، خاکستری رنگ عقلا است و جوانانی که به این رنگ اظهار علاقه می کنند درواقع خود را هم شأن و هم طراز اشخاص کهنسال میدانند و در زندگی احساس بی نیازی می کنند.

چاپ تی شرت مردانه یقه دکمه دار

در صورتی که نیاز به یک تی شرت با چاپ دلخواه در تعداد کم یا حتی ۱ عدد دارید ما تی شرت ملانژ یقه گرد آفرنگ را به شما پیشنهاد میکنیم طیف رنگی مورد استفاده این پارچه با تمامی پوشاک در رنگ های دیگر به راحتی ست می شود.

تی شرت یقه دکمه دار مردانه

تی شرت فوق یقه دکمه دار  بهمراه سرآستین کشبافت دار همرنگ می باشد. این مدل تی شرت مجلسی تر و مناسب استفاده در محیط های کاری نیز می باشد.

اندازه چاپ روی تی شرت

حداکثر سایز چاپی که روی سفارشات تکی می توانیم انجام دهیم سایز ۳۰ * ۴۰ می باشد که بصورت رنگی انجام می گیرد.

کیفیت پارچه تی شرت

کیفیت پارچه تی شرت ملانژ فوق متشکل از پنبه و پلی استر بافته شده از نخ ایرانی می باشد که بدون آبروی و تغییر رنگ می باشد. این محصول ماندگاری بالایی دارد.

تولید سفارشی تی شرت

شما می توانید در سفارشات بیش از ۵۰ عدد این تی شرت را به صورت اختصاصی با تغییر در الگو و رنگ یقه و سرآستین یا آستین سفارش دهید.

تی شرت مناسب چاپ سابلیمیشن

این تی شرت با کیفیت عالی مناسب برای چاپ سابلیمیشن می باشد. برای آتلیه های عکاسی و دفاتر تبلیغاتی که نیاز به تی شرت جهت چاپ سابلیمیشن یا حرارتی دارند بسیار مناسب می باشد. جهت سفارش در تیراژ عمده و دریافت قیمت با واحد فروش تماس حاصل فرمائید.

برای آشنایی با چاپ سابلیمیشن این مطلب را مطالعه نمائید

دوخت با کیفیت تی شرت

دوخت لباس محکم باشدلباس های خوب و با کیفیت دارای دوختی محکم هستند و در هر سانت آن تعداد زیادی دوخت می بینید که از شکاف خوردن لباس جلوگیری میکند.برای تست این مورد لباس را زیر و رو کنید و به آرامی یکی از درزهای جانبی آن را بکشید. اگر از بین درزها نور دیدید، نشانه آن است که لباس عمر چندانی نمی کند.

آداب تی شرت پوشیدن

پوشیدندر یک کلام خیال تان را راحت کنیم؛ پوشیدن لباس زیر – مثل زیرپوش، آستین حلقه ای و هر چیز دیگر زیر تی شرت – یک گناه نابخشودنی است و حق ندارید این گونه وجهه خودتان را جلوی بقیه خراب کنید. هر قدر پوشیدن لباس زیر تی شرت امری مذموم و ناپسند است، پوشیدن تی شرت زیر پیراهن مردانه می تواند از شما شخصیت جذاب تری بسازد.تی شرت توسی قابلیت ست شدن با هر پیراهنی را دارد و طبعا در اولویت است.

پوشیدن تی شرتی با طرح گرافیکی زیر یک پیراهن جین هم از آن ست های دوست داشتنی است. فراموش نکنید تی شرتی برازنده شماست که آستین اش تا نیمه باز و طولش به بالای ران ها برسد. تکرار می کنیم؛ تی شرت زمانی به عنوان عرق گیر و لباس زیر استفاده می شد؛ پس پوشیدن لباس آستین حلقه ای زیر آن هیچ توجیهی ندارد.

مشخصات تی شرت

  • حداقل سفارش ۱ عدد
  • مدت زمان تحویل ۲ الی ۳ روز کاری پس از پرداخت و دریافت طرح
  • سایز بندی M / L / XL / XXL
  • رنگ ملانژ روشن
  • چاپ رنگی تا سایز ۳۰ * ۴۰ سانتی متر
  • پارچه ملانژ پنبه پلی استر
  • شستشو با دست و پودر دستی
  • بدون تغییر رنگ پارچه و آبروی
  • تولید ایران – آفرنگ جامه
با افتخار تولید ایران