تی شرت جودون
تی شرت پنبه
تی شرت یقه دار
کلاه کتان

تولید انواع کلاه و تیشرت تبلیغاتی

کلاه و تیشرت تبلیغاتی

جهت مشاهده نمونه و قیمت انواه کلاه و تیشرت تبلیغاتی کلیک فرمایید

کلاه نقابدار تبلیغاتی (کلاه کتان، کلاه فلامنت)

گروه تولیدی پوشاک آفرنگ جامه در زمینه تولید کلاه و تیشرت تبلیغاتی جزو کارگاه های معتبر در سراسر ایران می باشد. حساسیت دوخت در این کالا باعث شده قالب کلاه ظریف و آستر دوزی کلاه در مجموعه آفرنگ جامه از مواد درجه یک تامین شده و امکان توانایی تولید انبوه در این مجموعه فراهم باشد. کلاه تبلیغاتی به لحاظ اینکه جزو هدایای تبلیغاتی ارزان است، نسبت به سایر محصولات تبلیغاتی یک محصول ماندگار و بصرفه محسوب می شود.

 •  انواع کلاه تبلیغاتی :     ۶ ترک – جلو تلویزیونی(پیشانی دار)- مدل دار – مغزی دار – ساده
 •  توع پارچه مورد استفاده:     کتان- فلامنت – مخمل

چاپ تی شرت

توضیحات بیشتردر رابطه با کلاه تبلیغاتی :

مدل کلاه : کلاه کتان نقابدار ۶ ترک ، کلاه نقاب دار ویترینی ، نقاب پشت کش دار ، نقاب تلی
جنس پارچه :  کتان بالا ۴۲۰ گرم کج راه – پارچه فیلامنت ۳۰۰ گرم کج راه
نوع درج آرم : چاپ سیلک – گلدوزی
نوع مصارف در طول سال : بهار ، تابستان و پاییز
قیمت : باتوجه قابلیت استفاده در تمامی فصول سال، ان محصول جزو هدایای تبلیغاتی ارزان قیمت و به صرفه می باشد.

چرا استفاه از تی شرت تبلیغاتی؟

تی‌شرت (به انگلیسی: t-shirt یا tee shirt) نوعی پیراهن است که برای پوشاندن بالاتنه به کار می‌رود . معمولاً تی‌شرت‌ها دکمه و یقه ندارند و آستین‌های کوتاهی دارند اما در صنعت تبلیغات جزو پوشاکی هستند که جایگاه ویژه و خاصی دارند. علاوه بر تی شرت می توان به انواع لباس کار تبلیغاتی ، کاپشن و شلوار تبلیغاتی، پیراهن، شلوار، کاپشن زمستانی و کلاه تبلیغاتی اشاره کرد.

گروه تولیدی پوشاک آفرنگ جامه امکان تولید ماهیانه ۱۵۰۰۰ تیشرت تبلیغاتی را با رنگ و طرح مورد نظر شما مشتری گرامی دارد.

 انواع پارچه و طرح مورد استفاده برای تیشرت تبلیغاتی:

 •  پلی استر پنبه
 •  لاکرا
 • تریکو
 •  پنبه
 •  ملانژ
 •  یقه دار  ۱۰۰% پنبه
 •  یقه دار  پلی استر پنبه
 • یقه دار   لاکرا
 • یقه دار   پنبه سوپر

تیشرت تبلیغاتی جودون

توضیحات بیشتر در مورد خرید انواع تی شرت تبلیغاتی

•    نوع نخ تی شرت : پنبه ۱۰۰% ، پلی استر پنبه ، پنبه ویسکوز ، آچار ، فلامنت
•    شماره نخ تی شرت بسته به نوع مصارف تولید و عموماً نخ  ۲۰ – ۲۴ – ۳۰ – ۴۰
•    نوع بافت تی شرت : تی شرت جودون بافت ( بصورت بافت سوزنی ) ، یکرو بافت ( بافت ساده نخ یک لا ) ، بافت دو رو ( نخ دولا ) ، بافت فانریپ یا کبریتی
•    نوع رنگ : خود رنگ ( ملانژ ) ، رنگ می شوند که تماماً به صورت راکتیو است.
•    مدل دوخت – یقه : سه دکمه یقه دار ، یقه شکاری ، دو دکمه یقه دار ، یقه گرد ، یقه هفت ، یقه گرد دکمه دار ، یقه هفت دکمه دار
•    مدل آستین : کوتاه ، بلند ، آستین سه رب
•    مدل اسپرت

گروه آفرنگ تولید کننده انواع کلاه و تیشرت تبلیغاتی و سازمانی بصورت تخصصی در زمینه تولید این محصولات فعال می باشد و تا به امروز توانسته است که به مشتریانی از موسسات معتبر خدمات ارائه نماید. از جمله محصولات تولیدی این مجموعه می تواند به انواع تی شرت جودون یقه دار و یقه گرد انواع تی شرت پنبه ، انواع تی شرت ملانژ و انواع تی شرت ویسکوز و تی شرت اسپان اشاره کرد.

لازم به ذکر است امکان تولید انواع تی شرت براساس رنگ بندی سازمانی شما و بدون محدودیت در طراحی و برش در این مجموعه تولیدی وجود دارد.

چرا تولید تی شرت تبلیغاتی

اگر شما سازمانی دارید که در آن تعدادی نیروی کار یا کارمند مشغول فعالیت هستند می توانید جهت یکدست شدن ظاهر آنها با توجه به موقعیت پرسنل اقدام به تهیه تی شرت سازمانی نمائید. ضمنا می توانید برای انواع محیط های کارگاهی، اداری و بیمارستانی نیز از آفرنگ جامه درخواست تهیه لباس تبلیغاتی هماهنگ نمایید.

تی شرت تبلیغاتی یک هدیه تبلیغاتی ماندگار

اگر برای تهیه هدیه تبلیغاتی شرکت خود نیاز به یک محصول ماندگار دارید و می خواهید با هزینه ای مناسب محصول شما مورد استقبال بیشتری قرار بگیرد، می توانید از انواع تی شرت تبلیغاتی بعنوان هدیه تبلیغاتی خود استفاده کنید. تی شرت با توجه به نوع پارچه و مدل آن کاربرد های مختلف درون سازمانی یا برون سازمانی خواهد داشت. و اغلب مخاطبین از آن در طولانی مدت استفاده خواهند کرد. انواع تی شرت تبلیغاتی ارزان را از آفرنگ جامه بخواهید.

مدل های معمول در تولید تی شرت

تی شرت یقه گرد از جنس پنبه یکرو جزو ساده ترین مدل های تی شرت می باشد. تی شرت یقه دکمه دار یا یقه شکاری نیز جزو تی شرت های سازمانی یا رسمی تری است که معمولا سفارش داده می شود. تی شرت یقه هفت نیز مانند تی شرت یقه گرد مورد استفاده قرار می گیرد. با توجه به فصل گرما یا سرما می توان از تی شرت های آستین بلند یا آستین کوتاه استفاده کرد.

جنس تی شرت

با توجه به مبلغ مورد نظر و فصل مورد استفاده می توانید از پارچه های نازک تر یا ضخیم تر استفاده کنید. بطور معمول پارچه یکرو پنبه قیمتی مناسبتر به نسبت پارچه جودون دارد و ضخامت پارچه پنبه به نسبت پارچه جودون کمتر بوده و خنک تر می باشد. پارچه اسپان یا ترکیب پبنه و پلی استر نیز در ضخامت پارچه نقش دارد و همچنین باعث حفظ گرمای بیشتر و بعضا در تابستان باعث ایجاد تعریق بیشتر نیز می گردد.

مد نظر داشته باشید که پارچه ضخیم تر دلیل بر کیفیت بهتر پارچه نمی باشد. بلکه فقط میزان مواد مصنوعی آن یا الیاف غیر طبیعی پارچه بیشتر است که باعث می شود ضخامت پارچه بیشتر گردد.

تولید انواع کلاه تبلیغاتی و نقابدار

تولید انواع کلاه تبلیغاتی و کلاه نقابدار کتان بهمراه گلدوزی اختصاصی، این مجموعه امکان تولید انواع کلاه درجه ۱ و درجه ۲ را برای شما مشتری گرامی فراهم نموده است. کیفیت و تعهد به زمان یکی از نکات متمایز کننده این مجموعه می باشد.

کلاه ارزان قیمت حتما ضد تبلیغ خواهد شد !

در تولید کلاه تبلیغاتی باید به مواردی همچون انتخاب پارچه مناسب ، ترکیب برش ( خلبانی یا ۶ ترک ) ، نقاب با کیفیت، دوخت صحیح دقت نمود، تمامی این موارد در تولید یک کلاه نقابدار با کیفیت سهیم می باشند و در آخر یک محصول متمایز نتیجه کار خواهد بود. در این جا می توان به شعار همیشگی و معروف “هیچ گرانی بی علت و هیچ ارزانی بی حکمت نیست” اشاره کرد که این موارد به ظاهر ساده در تعیین قیمت یک کلاه بصورت محسوس تاثیر گذار می باشد.

ما انواع کلاه تبلیغاتی را با بهترین کیفیت ممکن برای شما تولید می نمائیم زیر اعتقاد داریم که همه می توانند محصول بی کیفیت را تولید نمایند‏‏، اما همه طالب یک محصول بی کیفیت نیستند. ما ارزش انتخاب آن دسته از افرادی که به دنبال محصولی با کیفیت و کلاه و تیشرت تبلیغاتی درجه ۱ هستند را می دانیم. به همین دلیل تنها سفارشات با کیفیت بالا را انجام خواهیم داد.

کیفیت پارچه کلاه کتان و کلاه فلامنت درجه ۱

تولید انواع کلاه و تیشرت تبلیغاتی با خدمات چاپ و گلدوزی اختصاصی شما توسط مجموعه آفرنگ با بهترین کیفیت و ضمانت انجام می پذیرد. نمونه کارهای متعدد این مجموعه گواه این موضوع می باشد که در کار خود حرفه ای هستیم.

تولید کلاه نقابدار

کلاه و تیشرت تبلیغاتی محصولی پرطرفدار برای تبلیغات شما می باشد. کلاه جزو هدایای تبلیغاتی پرکاربرد بوده و بعنوان المانی جهت برندینگ سازمانی شما نیز مورد استفاده قرار می گیرد. در تولید کلاه های این مجموعه از بهترین پارچه های موجود در بازار کشور استفاده می گردد و ضمانت کیفیت این مجموعه را دارا می باشد. پارچه های مورد استفاده در این مجموعه کتان و فلامنت و پنبه پلی استر می باشد ولی در عین حال امکان تولید پارچه خاص برساس سفارش مشتری نیز می باشد، بطور مثال شما می توانید تولید محصول مورد نظر خود را با پارچه جین درخواست نمایید.

تولید کلاه تبلیغاتی

کلاه و تیشرت تبلیغاتی برای شرکت ها و سازمان ها با توجه به تعاریف سازمانی و رنگ بندی سازمان آنها توسط مجموعه آفرنگ جامه با بهترین کیفیت ممکن و بهترین الگو برش و دوخت انجام می گیرد. تولید کلاه کتان تبلیغاتی و نقابدار با گلدوزی آرم و لوگو شماامکانپذیر خواهد بود.

چه نوع چاپی برای تی شرت مورد سفارش شما مناسب تر است؟

 • اگر سفارش کلاه و تیشرت تبلیغاتی شما تعداد محدود و کمی می باشد و برای مصرف شخصی نیاز به چاپ تی شرت تبلیغاتی تعداد کم دارید باید از تی شرت آماده و امکان چاپ بر روی این مدل از تی شرت ها استفاده کنید. به طور معمول تی شرت اسپان یا تمام پنبه می تواند برای شما مورد استفاده قرار بگیرد. در مدل اسپان هزینه چاپ شما بسیار مقرون به صرفه خواهد بود و نوع چاپ شما به صورت سابلیمیشن می باشد.
 • در مدل تی شرت پنبه شما امکان چاپ سابلیمیشن را ندارید اما می توانید بصورت چاپ دیجیتال پرینتری اقدام به چاپ طرح خود بر روی تی شرت نمائید.
 • اگر سفارش تی شرت شما بصورت سازمانی و تعداد بالا می باشد می توانید از فرایند گلدوزی، چاپ استیکر، چاپ سیلک استفاده نمائید.

چاپ تی شرت

چاپ تی شرت تبلیغاتی
کلاه تبلیغاتی چی توز
تی شرت تبلیغاتی سامسونگ

برخی از نمونه تی شرت تولیدی تبلیغاتی و سازمانی